Addamsovci v múzeu

Svojrázna rodinka z Ameriky navštívi múzeum. Viete si to predstaviť? My áno! A bude to strašidelne zábavné. V sobotu 19. novembra večer pozývame na špeciálnu zážitkovú prehliadku do Múzea dopravy v Rajeckých Tepliciach. Nechajte sa pod rúškom tmy vtiahnuť do príbehu famílie, ktorú pozná celý svet. Atmosféru umocní prostredie plné historických exponátov, ktoré ponúkne nečakané situácie.

„Návštevníkov sa snažíme presvedčiť o tom, že múzeum nie je nudné miesto plné vitrín, v ktorých sú uložené predmety. Sú to zaujímavé zbierkové predmety doplnené rôznymi funkčnými exponátmi, replikami, modelmi. Robievame tematické a netradičné prehliadky, aby lektorský výklad zaujal všetky vekové kategórie. Táto prehliadka však bude úplne iná. Kto si chce vypočuť, ako zhodnotí a okomentuje múzeum zvláštna rodinka Addamsovcov, nemal by si ju nechať ujsť,“ pozýva správca Múzea dopravy historik Peter Šimko. Návštevníci sa môžu tešiť na všetkých členov známej famílie. Okrem Morticie, Gomeza, Wednesday a Pugsleyho nebudú chýbať ani strýko Fester a bratranec Itt. „Čakajú vás naozaj bizarné momenty. Uvidíte napríklad, ako to dopadne, keď vláčiky na modelovej železnici bude šoférovať Gomez. Na peróne vedľa múzea bude dokonca pripravená výstava metiel – dopravných prostriedkov pre bosorky. A Vec odkazuje: budú sa diať veci!“ dopĺňa autorka scenára Lenka Zábojníková.

Prehliadky s názvom Addamsovci v múzeu sa budú konať každých 45 minút v čase od 17.15 do 21.00. Sú vhodné pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Vstupné je jednotné 6 € na osobu. Vstupenky je možné kúpiť v predpredaji na odkaze: https://pmza.sk/kategoria-produktu/addamsovci-v-muzeu/

Plagát v plnej veľkosti TU

Scroll to Top