Dračie dni

Vstúpte do sveta rozprávok s festivalom Dračie dni!

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Príbehy tu však nie sú iba na pozeranie, ale sami sa stávate ich súčasťou. Vstúpte s nami do sveta drakov, princezien a čarov. Tešíme sa na vás už 22. a 23. júla na Budatínskom hrade.

Pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí. Malý dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Nešikovným sledom udalostí totiž padne na princeznú kliatba, a to rovno uprostred svadobných príprav.

Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Dračie dni totiž nie sú iba na pozeranie. Aby sme spoločne bosorkinu kliatbu zlomili, musíme sa vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Bude vyžadovať odvahu aj um všetkých detí, ktoré v rámci príbehu postupne navštívia päť kráľovských komnát. A po čom budú v komnatách vlastne pátrať? Predsa po čarovnom zaklínadle! Splnením hravých úloh získajú detskí návštevníci v každej komnate jednu časť zaklínadla. Každé z detí, ktoré pomôže zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva.

Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša.

Ste pripravení oddýchnuť si od reality a vstúpiť do sveta rozprávok?

Program a vstupenky nájdete na webe: www.DracieDni.sk

Plagát v plnej veľkosti TU
Scroll to Top