BUDATÍN alebo STREČNO?
Ponúkame vám tip na vianočný darček pre vašich blízkych. Darujte prehliadku Budatínskeho hradu alebo hradu Strečno pre 4 osoby (v hodnote dvoch osôb – 10 €) na rok 2018, s výnimkou podujatí.
Postup: 
1. vyberte si Budatínsky hrad alebo hrad Strečno,
2. zvoľte si počet poukážok,
3. napíšte nám email na povazske.muzeum@gmail.com, do predmetu uveďte Budatín alebo Strečno, do tela správy napíšte počet poukážok (1 poukážka = 4 osoby = 10 €), meno, priezvisko, telefónne číslo,
4. my vám vyrobíme darčekovú poukážku a napíšeme, kedy si ju môžete vyzdvihnúť v pokladnici Budatínskeho hradu (platba na mieste v hotovosti alebo kartou).
Jednorazovú poukážku na lektorovanú prehliadku Budatínskeho hradu je možné využiť od 2. 1. do 30. 12. 2018 a na hrade Strečno od 1. 4. do 25. 11. 2018.

V prípade, že by ste chceli podarovať vašim blízkym vstup do inej z našich expozícií, poukážku pre 4 osoby v hodnote 5 € vám pripravíme buď do Múzea dopravy Rajecké Teplice, Objektov ľudovej architektúry v Čičmanoch alebo do expozície Jánošík a Terchová v Terchovej. Do predmetu správy stačí uviesť Rajecké Teplice, Čičmany alebo Terchová a dodržať body 2 a 3 z postupu.

Darčekové vstupenky môžete objednávať na vyššie uvedenej emailovej adrese do 12. 12. 2017.

 

Facebooktwittergoogle_plusmail