Noc duchov, tekvíc a strašidiel

Tma, hradné zákutia a tajomné bytosti všetkých druhov spolu na jednom mieste. Viete si to predstaviť? Zažite s nami strašidelnú atmosféru stredovekého hradu! Považské múzeum po dvoch rokoch opäť usporiada obľúbené podujatie, ktorým ukončuje sezónu na hrade Strečno. V sobotu 22. októbra večer budú v strehu všetky zmysly. Sú zvuky a preludy okolo vás skutočné alebo sa s vami strašidlá zahrávajú? Príďte sa presvedčiť! Na zážitkovej prehliadke Zlodeji na Strečne v podaní skupiny historického šermu Wagus sa dokonca dozviete, či duchovia na hrade kradnú.

Program bude naozaj pestrý a na svoje si prídu aj chuťové poháriky zúčastnených. „Ochutnať budú môcť dobroty, ktoré pripraví Cech Terra de Selinan, a otvorený bude aj Strašibar so svojimi tradične netradičnými lahôdkami. Chýbať nebude skvelá ohňová šou na nádvorí v prevedení Wagusu a veľkolepá projekcia na hradných múroch,“ pozýva správkyňa hradu Strečno Katarína Repáňová.

Prehliadky sa budú konať od 17.00 do 21.00 každú pol hodinu a sú vhodné pre osoby staršie ako 10 rokov. Vstupenky je možné kúpiť len cez predpredaj na: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/noc-duchov-tekvic-strasidiel-2022/ 

Plagát v plnej kvalite TU

 

Scroll to Top